niedziela, 12 sierpnia 2012

Nareszcie są!

Witam

   Dziś o nowościach od Spartan Games. Ostatnio na stronie sklepu SG ukazała się nowa zakładka, Polish-Lithuanian Commonwealth, nacja określana mianem allied więc nie jako główna siła zbrojna w grze ale zawsze coś.

Na razie mamy dostępne siły lądowe, w tym dokładnie trzy jednostki:

Rycerz Class Small Tank.

Z82 Burza Class Bombard

SWZ3 Palnik Flame Tank

Modele wyglądają bardzo ciekawie i mają fajną stylistykę. Bardzo ciekawy opis nacji znajduje się na stronie SG. Mianowicie Siły lądowe mają być bardzo szybkie i wsparte lotnictwem z, i tu cytat, "great Sky Fortress" więc chyba jest na co czekać. Zastanawiam się jak będą wyglądać myśliwce. Brytyjskie myśliwce przypominają mi Sowrdfish-e, Pruskie to znowu Foke Wolfe a Polskie? Czy będą podobne do P-11? No a Sky Fortress? Cholercia, nie myślałem że SG aż tak zaangażuje się w stworzenie "naszej" nacji, trzeba przyznać że rzadko się to zdarza.

Aż normalnie myślę nad zakupem sił lądowych, przynajmniej do moich hamburgerów. Bitwa na lądzie, morzu i w powietrzu na jednym stole...to musi być awesome!

Pozdrawiam

3 komentarze:

 1. Podobno bitwy lądowe w D:W są nawet lepsze niż morskie, choć jeszcze nie zdążyłem tego sprawdzić.
  Polacy jak dla mnie, mają najładniejsze bombardy ze wszystkich nacji dotąd ;)
  A gdyby tak... Polska armia lotnicza? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcialbym rozegrac taka bitwe land, sea, air. Mysle ze byloby kupe zabawy a i sama rozgrywka pewnie trwalaby kilka dobrych godzin.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po rozegraniu kilku bitew na ladzie moją Pruską Panzer Army wyrobiłem sobie opinie że bitwy morskie są fajniejsze po prostu na wielkim błękicie jest bardziej przejrzyściej oczywiście na lądzie też jest super zwłaszcza jak twoje siły lądowe są wspierane przez ogromną podniebną fortece walącą piorunami ze swoich dział Tesli w pojazdy przeciwnika.

  OdpowiedzUsuń